Shkarkoni për të lira nga Soundcloud

Në SoundCloud, kopjoni lidhjen në rrugën e shfletuesit tuaj dhe ngjiteni në kutinë më poshtë

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Shkarko këngë muzikore dhe këngë nga SoundCloud

Me shërbimin tonë online, ju mund të shkarkoni muzikë dhe këngë nga SoundCloud në kompjuterin tuaj ose smartphone

Downloader SoundCloud punon kudo

Me shërbimin, ju mund të shkarkoni muzikë nga SoundCloud në ndonjë nga pajisjet tuaja mobile ose telefonat Android dhe iPhone

Shkarkimi është i lehtë

Për të shkarkuar muzikë nga SoundCloud, nuk ju kërkohet të instaloni aplikacione dhe programe në pajisjet tuaja.

Pa pagesë dhe pa reklama

Ne nuk do të ngarkojmë për shkarkimin e këngëve nga SoundCloud

Në mënyrë të sigurt dhe pa regjistrim

Shkarkoni çdo gjurmë në dispozicion pa regjistrim në SoundCloud duke ndjekur lidhjen me këngën

MP3 në cilësi të ndryshme

Me shërbimin tonë online ju mund të konvertohet gjurmët nga SoundCloud në formate të ndryshme të cilësisë (128, 320 kbps), nëse është e mundur.

Nuk ka kufizime për shkarkimin

Shkarkoni muzikë nga SoundCloud me shpejtësi maksimale dhe pa kufij

Si të shkarkoni muzikë ose këngë nga SoundCloud

Ju mund të shkarkoni muzikë ose këngë nga SoundCloud në telefonin tuaj, si dhe në kompjuterin tuaj në një mënyrë të thjeshtë duke ndjekur vetëm disa hapa të thjeshtë.

1

Ju duhet të kopjoni lidhjen në rrugën e muzikës në SoundCloud

Për të shkarkuar një këngë, ju duhet të kopjoni lidhjen nga shfletuesi juaj në rrugën e dëshiruar nga SoundCloud.

2

Ngjisni lidhjen në rrugën e duhur

Ngjitni lidhjen me këngën ose muzikën në kutinë e mësipërme. Klikoni Shkarko

3

Zgjidhni nivelin e dëshiruar të cilësisë së pista tuaj MP3

Nëse dëshironi, ju mund të zgjidhni cilësinë e MP3 të ToundScloud Track ju preferoni

4

Shkarkoni një skedar MP3 të pista nga SoundCloud

Në ndonjë nga pajisjet tuaja, ruani gjurmët muzikore të zgjedhjes suaj në formatin MP3

Ekipi ynë

Ekipi ynë përbëhet nga zhvilluesit që punojnë çdo ditë për të përmirësuar shkarkimin e shërbimit nga faqja SoundCloud, kështu që lehtë dhe shpejt të ruani gjurmët muzikore në pajisjet dhe telefonat tuaj.

Senior Product Designer twitiversary.com

Zhvilluesi i kokës dhe projektuesi i një shërbimi shkarkimi nga SoundCloud. Ulet në kompjuterin e saj gjatë gjithë ditës në SoundCloud për të përmirësuar shërbimin tonë për të gjitha ndryshimet e reja!

Steven Rice

Senior Product Designer

UI Develeoper twitiversary.com

Hartimi i ndërfaqes së përdoruesit! Falënderojmë atë për një dizajn të tillë të bukur dhe të përdorshëm të shërbimit tonë!

Rick Bashirian Sr.

UI Develeoper

Founder twitiversary.com

Më i madhi i themeluesve të fillimit tonë! Ai studioi në Oksford në një shkollë të fillimit të kurseve. Mori një certifikatë të trajnimit në Stanford.

Dominic Goldner

Founder

Pyetjet e bëra shpesh

Duke përdorur shkarkuesin tonë të këngëve nga SoundCloud, mund të keni pyetje, ne iu përgjigjën paraprakisht

 • Dhe në çfarë formati do të shkarkohet kënga në mënyrë që të jetë në gjendje të dëgjojë atë?

  Çdo këngë ose muzikë mund të shkarkohet nga SoundCloud në formatin MP3, në çdo cilësi. Mesatarisht, nga 128 në 320 kbps. Këtu ju mund të shihni formatet e disponueshme pas futjes së lidhjes në fushën e futjes, si dhe klikoni në butonin e shkarkimit.

 • A ka ndonjë kufizim në shpejtësinë e shkarkimit të muzikës nga faqja e SoundCloud?

  Ju mund të shkarkoni muzikë dhe këngë pa asnjë kufizim

 • Ku është skedari MP3 i ruajtur pas shkarkimit nga SoundCloud?

  Vendndodhja e magazinimit mund të jetë e ndryshme në pajisje të ndryshme. Është e mundur të shihni dosjen e shkarkimeve në smartphone tuaj, tabletë dhe kompjuter. Dhe gjithashtu kontrolloni seksionin e historisë së shkarkimit në shfletuesin tuaj.

 • A mund të shkarkoni këngë nga SoundCloud në cilësi të mirë?

  Kjo varet kryesisht nga pista origjinale e muzikës që shkarkohet në SoundCloud. Shërbimi ynë online do t'ju ndihmojë të shkarkoni në formatin më të mirë të disponueshëm.

 • A ka nevojë për të instaluar ndonjë program, aplikacione ose programe të shkarkimit?

  Asnjëherë mos instaloni ndonjë program ose aplikacion në pajisjen tuaj.

 • Me të cilën smartphone mund të shkarkoni këngë muzikore nga SoundCloud?

  Ju mund të shkarkoni MP3s nga SoundCloud në çdo pajisje. Në të gjitha pajisjet, shkarkon pa ndonjë problem. Dhe gjithashtu për kompjuterë (PC, MAC), smartphones (Android, Apple iPhone) dhe tableta.

 • A mund të shkarkoni një udhë nëse autori ka ndaluar shkarkimin e tij?

  Për fat të keq, këngë të tilla nuk mund të shkarkohen nga SoundCloud.

Përgjigja e përdoruesve

Aktualisht kemi shumë njerëz që na shkruajnë. Ju mund të na shkruani një email në faqe në pjesën e poshtme të faqes.

Ky është burimi i vetëm që mund të punojë dhe të shpëtojë këngët dhe muzikën nga SoundCloud mjaftueshëm. Të gjithë të tjerët vazhdimisht ose nuk punojnë ose kanë shumë reklama ose janë vetëm të ngadalshëm për t'u ngarkuar.

Mr. Catherine Simonis
Leona Ledner

Kam shkarkuar këngë dhe këngë nga SoundCloud me këtë shërbim online. Çdo gjë është shumë e shpejtë për të shkarkuar dhe në cilësi të mirë MP3

Tracy Blick V
Francis Littel III

Një faqe e mrekullueshme dhe më e rëndësishmja, e dobishme. Me SoundCloud ju mund të shkarkoni muzikë në cilësi të mirë pa vonesa dhe viruse. Është e sigurt dhe e shpejtë.

Angela Olson
Elmer Thiel

Copyright © twitiversary.com 2019-2023, Shqipëri, . All rights reserved. DISCLAIMER: twitiversary.com is not affiliated with Soundcloud in any way.

Other languagesen  ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu