Shkarko TỚI LẮM NHA Vol 13 - Từ BÊ Đến BẾ ! (DJ Đạt NinetyEight) (Double TĐ Official)

Shkarkoni për të lira nga Soundcloud

Shkarko TỚI LẮM NHA Vol 13 - Từ BÊ Đến BẾ ! (DJ Đạt NinetyEight)
Double TĐ Official

TỚI LẮM NHA Vol 13 - Từ BÊ Đến BẾ ! (DJ Đạt NinetyEight)

4:41:50
13 August 2022

Vẫn là phong cách ấy, nhích lên từ từ và xuống chầm chậm (Nonstop gần 5 tiếng) 60p đầu đánh nhạc xập xình với xung tươi vui .. bay gấp combo nên nghe từ phút 50 trở đi .. còn bay kem gấp thì phút 80 trở đi -> nha nha :* -- NHẠC ĐÃ ĐƯỢC GIẢM CHẤT LƯỢNG 256 ĐỂ TRÁNH CUT NHẠC, AE NGHE FULL VUI LÒNG INBOX Chúc anh em nghe nhạc vui vẻ <3 Hay thì nhớ thả tim và SHAREEEE cho bạn bè cùng nghe nha mọi người <3 Đặt Nonstop liên hệ Zalo - 0929477410 ... Follow Me ... Facebook Đạt - Facebook.com/djdatninetyeight Tik Tok - @dj.dat.ninetyeight98 Group Zalo - Zalo.me/g/gwkqrw629 Group Music Team - Facebook.com/groups/235795577930990 Zalo - 0929 477 410 Mixcloud - Mixcloud.com/huỳnh-tấn-đạt/

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Pyetjet e bëra shpesh

Duke përdorur shkarkuesin tonë të këngëve nga SoundCloud, mund të keni pyetje, ne iu përgjigjën paraprakisht

A ka ndonjë kufizim në shpejtësinë e shkarkimit të muzikës nga faqja e SoundCloud?

Ju mund të shkarkoni muzikë dhe këngë pa asnjë kufizim

Ku është skedari MP3 i ruajtur pas shkarkimit nga SoundCloud?

Vendndodhja e magazinimit mund të jetë e ndryshme në pajisje të ndryshme. Është e mundur të shihni dosjen e shkarkimeve në smartphone tuaj, tabletë dhe kompjuter. Dhe gjithashtu kontrolloni seksionin e historisë së shkarkimit në shfletuesin tuaj.

A ka nevojë për të instaluar ndonjë program, aplikacione ose programe të shkarkimit?

Asnjëherë mos instaloni ndonjë program ose aplikacion në pajisjen tuaj.

A mund të shkarkoni këngë nga SoundCloud në cilësi të mirë?

Kjo varet kryesisht nga pista origjinale e muzikës që shkarkohet në SoundCloud. Shërbimi ynë online do t'ju ndihmojë të shkarkoni në formatin më të mirë të disponueshëm.

Me të cilën smartphone mund të shkarkoni këngë muzikore nga SoundCloud?

Ju mund të shkarkoni MP3s nga SoundCloud në çdo pajisje. Në të gjitha pajisjet, shkarkon pa ndonjë problem. Dhe gjithashtu për kompjuterë (PC, MAC), smartphones (Android, Apple iPhone) dhe tableta.

Dhe në çfarë formati do të shkarkohet kënga në mënyrë që të jetë në gjendje të dëgjojë atë?

Çdo këngë ose muzikë mund të shkarkohet nga SoundCloud në formatin MP3, në çdo cilësi. Mesatarisht, nga 128 në 320 kbps. Këtu ju mund të shihni formatet e disponueshme pas futjes së lidhjes në fushën e futjes, si dhe klikoni në butonin e shkarkimit.

Shkarko këngë muzikore dhe këngë nga SoundCloud

Me shërbimin tonë online, ju mund të shkarkoni muzikë dhe këngë nga SoundCloud në kompjuterin tuaj ose smartphone

Copyright © twitiversary.com 2019-2022, , . All rights reserved. DISCLAIMER: twitiversary.com is not affiliated with Soundcloud in any way.

Other languages ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  en ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu